logo lublin catering

Catering Sielsko Anielsko

Lublin, Rynek Starego Miasta 17, tel. 603 412 603

facebook
newsletter
oferta cateringowa

Proponujemy Państwu:

* catering z okazji ślubów, chrzcin, komunii,
* obsługę konferencji i lunchów,
* barki kawowe i herbaciane,
* organizację kolacji regionalnych, biesiad, koncertów,
* obsługę szkoleń i konferencji.

Zapewniamy Państwu obsługę doświadczonych kelnerów, profesjonalny sprzęt cateringowy i całe niezbędne wyposażenie. Wszystkie dania podajemy sprawnie i dyskretnie. Serwowane potrawy zachwycają nie tylko smakiem, ale i bogatym przyozdobieniem. Wystrój stołów przygotowywany jest bardzo starannie i dopasowany jest do charakteru imprezy. To wszystko sprawia, że organizowane przez nas przyjęcia to prawdziwy przepis na sukces!

Świadczymy usługi cateringu 24 godziny na dobę! Catering w Lublinie z nami to kompleksowa usługa: przygotowujemy dania, dekorujemy stoły, a na koniec sprzątamy po sobie. Z nami o nic nie musisz się martwić!


Catering regionalny

Poza tradycyjnym, oficjalnym cateringiem, oferujemy Państwu wyjątkowy lubelski catering w stylu regionalnym. Tradycyjna polska biesiada organizowana przez Catering Anielski to:

* tradycyjne regionalne produkty,
* potrawy przygotowywane według staropolskich receptur,
* obsługa ubrana w lubelskie stroje ludowe.

Na prawdziwej biesiadzie nie może zabraknąć własnych oryginalnych produktów. W swojej ofercie posiadamy własne marki piw: jasne, ciemne i miodowe piwa Sielskie Anielskie wytwarzane według tradycyjnych receptur. Piwo Sielskie Anielskie powstaje w małym przygranicznym browarze, ale receptura i smak oraz wygląd butelki i etykiety zostały zaprojektowane i przygotowane specjalnie dla Sielsko Anielsko.

Podobnie jest z chlebem, który pieczony jest w zaprzyjaźnionej piekarni i nigdy nie trafił do sklepów. Przygotowywany jest tylko dla naszych klientów.


Ceny i płatności

Prezentujemy przykładowe menu, które da Państwu rozeznanie w cenniku naszych usług.
Przyjmujemy płatności gotówką, kartą, przelewem. Zaliczki ustalamy indywidualnie.

Pyszne obiady?
Catering w Lublinie!