logo lublin catering

Catering Sielsko Anielsko

Lublin, Rynek Starego Miasta 17, tel. 603 412 603

facebook
newsletter
catering

Anielski catering to młoda prężnie rozwijająca się firma stworzona przez właścicieli znanej i cenionej w Lublinie restauracji Sielsko Anielsko.

Pasja gotowania, wiedza i doświadczenie sprawiają, że nasz catering zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów. I to właśnie oni są naszymi najlepszymi nauczycielami.

Dlaczego warto?

Wybierając nasze usługi cateringu, dajemy Państwu:

* gwarancję jakości
Jako jedyni w Lublinie gwarantujemy wyśmienite potrawy z najwyższej jakości produktów w rozsądnych cenach.

* pewność i niezawodność
Z nami mogą być Państwo pewni nie tylko najlepszych dań, ale i obsługi. Przemawia za nami ponad 20-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej, a także zaufanie niezliczonej ilości Klientów.

* oszczędność
Anielski catering to propozycja dla tych, którzy chcą oszczędzić swój czas i pieniądze!

Jeśli catering w Lublinie, to tylko z Cateringiem Sielsko Anielsko!

Restauracja

Wyróżnia to sukces restauracji Sielsko Anielsko. Ta lubelska restauracja powstała w 2004 roku, a jej właściciele działają w branży gastronomicznej od 1993 roku. Byli twórcami takich znanych miejsc w Lublinie, jak Restauracja Atmosfera, Babski Świat czy legendarny Klub Muzyczny MC'.

Restauracja Sielsko Anielsko jest znana z wyśmienitej kuchni polskiej i kresowej. Serwujemy też jedzenie w stylu włoskim, angielskim i amerykańskim. Bez względu na styl kuchni - dania są równie smaczne.

Naszą restaurację docenili dziennikarze Lubelszczyzny. Otrzymaliśmy nagrodę - "Złota Łyżka" - dla najlepszej restauracji regionu południowo-wschodniego za rok 2010/2011.

Szukasz prawdziwej restauracji? Lublin - restauracja Sielsko Anielsko spełni Twoje wymagania!

Zapraszamy na Rynek Starego Miasta 17, Lublin.

Legendarne dania

Wybierając nasz catering w Lublinie, mogą Państwo wybrać ulubione dania naszych klientów, które oczarują wszystkich gości.

Legendą stała się już golonka w sosie karmelowo-czosnkowym, bardzo popularny wśród naszych gości jest chrust drobiowy - to kawałki piersi kurczaka zapiekane w cieście, słyniemy także z zapiekanek serwowanych na patelni: ziemniaczana z grzybami, mięsna w sosie pomidorowym oraz brokułowa z kurczakiem.

Pyszne są nasze polędwiczki z jabłkami i borowikami, a deser śliwkowo-gruszkowa kruszonka to prawdziwa legenda kulinarna Lublina.